Lefter Maliqi shpërndan videon e Bashës: Kryeministri i ardhshëm do sjellë fundin e Rilindjes

Ndaje

Deputeti Lefter Maliqi me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një video, ku shfaqet së bashku me Lulzim Bashën në një tubim.

Maliqi shprehet se kryeministri i ardhshëm Basha do të sjellë fundin e Rilindjes.

Edhe pak ka mbetur, për të përjetuar sërish, madje këtë herë shumëfish, padurimin e shqiptarëve për të votuar OPOZITËN E BASHKUAR, si të vetmen mundësi për ta jetuar jetën aty ku e kanë lënë, 8 vite më parë.

Kjo video e pritjes madhështore të kryeministrit të ardhshëm, Lulzim Basha, sot më shumë se kurrë, dëshmon se për FUNDIN E RILINDJES ka nisur numërimi mbrapshtë.

PARTIA IME ËSHTË POPULLI”,-shkruan ai krahas videos.

Tjeter video suprizuese.Mirenjohje banoreve🙏.

Publiée par Lefter Maliqi sur Mercredi 9 mars 2016

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje