VIDEO/Bardhi nxjerr zbuluar Ramën: I fshihet drejtësisë si Eskobari i Ballkanit, solidaritet midis çunave problematik!

Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazmend Bardhi, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, permes nje video.

Ne pamje jepen bisedat dhe pergjimet ne dosjet e famshme te krimeve zgjedhore, per te cilat jane denoncuar me prova dhe nga mediat e huaja si gazeta BILD.

Bardhi thote se nje kryeminister qe erdhi ne fron me ndihmen e krimit, do te sillet si mafioz ndersa permend faktin qe drejtesia ende ska hetuar per keto raste.

Një politikan që bëhet Kryeministër me ndihmën e krimit të organizuar, nuk ka sesi të sillet ndryshe veçse si mafioz. Flet si Banda e Shijakut, vepron si Banda e Lushnjes, vjedh si Banda e Durrësit, mashtron si Habiljat e Vlorës, i fshihet drejtësisë si Eskobari i Ballkanit. Ky quhet solidaritet midis çunave problematik! Njerëzore! 😂”,-shkruan Bardhi.

https://www.facebook.com/gazment.bardhi/videos/10222678187813049/?t=2

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje