Tag: pergjimet

Bardhi nxjerr videon e përgjimeve: SPAK mos të fshihet pas gishtit!...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka publikuar në rrjet një video përgjimesh nga dosja 339, duke shtuar se hetimet dhe ndëshkimet duhen...

VIDEO/Bardhi nxjerr zbuluar Ramën: I fshihet drejtësisë si Eskobari i Ballkanit,...

Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazmend Bardhi, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, permes nje video. Ne pamje jepen bisedat dhe pergjimet ne dosjet e famshme...

VIDEO/”Asnjë pasuri nuk do preket nga OFL”, Bardhi- Ramës: Janë...

Kryeministri Edi Rama perseriti disa here diten e sotme, faktin se ai dhe qeveria e tij po e luftojne krimi, aq sa aksionet e...

Përgjimet/Gazetari i BILD nxjerr “blof” Ramën: Nuk ka bërë asnjë denoncim...

Me zhvillimet e fundit, duket sikur përgjimet nga gazeta BILD janë harruar, por e vërteta èshtë se ato nuk mund t'i bëjnë dredhi aspak...

Ka dhe socialistë të “ndershëm”, ish-ministrja: Nuk kam dhënë asnjëherë kafe...

Në situatën kur  ka dalë sheshit që socialistët kanë manipuluar votat për zgjedhjet e vitit 2017 (referuar përgjimeve), ka nga ata socialistë të cilë...

“Mos u merrni me fjalorin banal”, ish-deputeti: Përgjimet nxjerrin qartë si...

Ish-deputetit të cilit i është përmendur emri në bisedat gjatë përgjimeve, Flamur Noka, ka reaguar së fundmi serish për bisedat, duke kërkuar që vemendja...

Përgjimet/Ambasadori i Austrisë: Mund të jenë të sakta, të konfirmohet përbërja...

Ambasadori  Johan Sattler nga Shkodra nuk i hodhi poshtë përgjimet, ndërsa tha se mund të jenë të vërteta.Duke folur nga Shkodra, ambasadori kërkoi verifikimin...

“O zot i quajnë NORMALE”, Manjani revoltohet: Asnjë përgjegjësi! Dorëheqje jo...

Ish-ministri Ylli Manjani nuk e quan aspak të zakonshme sjelljen e socialistëve para përgjimeve, të cilët sipas tij, dhe pse e pranojnë i quajnë...

“Mbaje veten kalorës”, Maliqi ironizon Ramën: Do mbetesh vetëm me Tao...

Deputeti  Lefter Maliqi sërish ka reaguar me ironi në rrjetet sociale, ku ne qender të sulmeve të tij ka kryeministrin Rama. Maliqi ka reaguar lidhur...

“Hedhja në gjyq e gazetarit gjerman”, Manjani për Ramën: Do ta...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani në një reagim të fundit për 16 përgjimet e publikuara nga BILD, shkruan se qeveria Rama apo edhe vetë...