Tag: pergjimet

Vasili i nxjerr videon Ramës: Shiheni dhe përbuzeni! Ja si i...

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI, ka publikuar një video në të cilën tregon se çfarë deklaronte një muaj më parë kryeministri Rama për...

PERGJIMET/ “Te votojne hapur te gjithe se ndryshe ua **i robt

Ne pergjimet 12 dhe 13 te publikuar nga ‘BILD’ është kapur Kreu i Drejtorisë Arsimore të Dibrës, Drini Gjeçi, i cili telefonin drejtorin e...

Pergjimi video i Edi Rames: Ja si pergjigjet Kryeministri dhe ende...

Edi Rama ka reaguar sërish me anë të një postimi në Twitter, teksa sqaron rolin e Arben Keshit, që sipas  “BILD” është drejtor në...

Pergjimi i fundit, Rama dhe Gjiknuri dalin ne driten e manipulimit

Biznesmeni, Bekim Krashi është përgjuar nga prokuroria teksa flet me një qytetar lidhur me blerjen e votave. Ai i kërkon të dijë se sa lekë...

PD rikthen përgjimet e BILD: Rama të largohet me sa më...

Partia Demokratike ka risjellë në vëmendje sërish përgjimet e gazetës gjermane “Bild” për Astrit Avdylaj dhe zyrtarë të Partisë Socialiste. Në njoftimin zyrtar të PD,...

Përgjimet/Bindjen Demokratike e “shqetëson” kandidati i PS në Shijak: Të tërhiqet...

Pas publikimit të përgjimeve nga prestigjiozia “BILD”, ka ardhur një reagim dhe nga partia më e re “Bindja Demokratike”. Në një deklaratë për mediat, BD...

Përgjimet nga “BILD”, Lleshaj na siguron: Nuk prishin imazhin e Shqipërisë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka hedhur poshtë pretendimet se përgjimet e publikuara nga media gjermane do të rendojnë imazhin e Shqipërisë në botë. Ai...

“Rama i goditur në zemër për vdekje”, Berisha: Po vendos në...

Berisha ka reaguar ashpër dhe për urdhrin e prokurorisë, që ndalon publikimin në media të audiopërgjimeve apo materialeve të tjera që lidhjen me dosjen...

Urdhëri i prokurorisë, reagon ashpër UGSH: Eshtë kërcënim, gazetarët të mos...

Unioni i Gazetarëve ka reaguar ashpër pas urdhrit të Prokurorisë për Krimet e Rënda, ku thuhej se ndalohen publikimet që lidhen me sekretet hetimore...

Përgjimet, godet Maliqi: Të shpërndahet parlamenti, vendi të shkojë në zgjedhje...

Deputeti Lefter Maliqi i qëndron bindjes së tij se vendi duhet të shkojë në zgjedhje të parakohshme dhe parlamenti duhet të shpërndahet. Maliqi në një...