Tag: bardhi

Votimi në Korçë/Bardhi publikon fotot: Pjesëmarrje e jashtëzakonshme, padurimi për largimin...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ndodhet në Devoll duke ndjekur procesin zgjedhor brenda partisë për të zgjedhur emrat e kandidatëve të...

Mbyllet votimi në Tropojë/Bardhi: Pjesëmarrje masive, entuziazëm për ndryshimin që po...

Partia Demokratike nisi sot procesin e votimit nga anëtarësia të kandidatëve për deputetë, në degët e Kukësit, Hasit dhe Tropojës. Në përfundim të votimit në...

“Hëngshin kokat e njëri-tjetrit”, Bardhi: Rama ka dështuar me luftën kundër...

PD ka reaguar përmes sekretarit të Përgjithshëm, Gazmend Bardhi lidhur me gjendjen e kriminalitetit në vend. Në një deklaratë për mediat nga selia e...

Bardhi nxjerr videon e përgjimeve: SPAK mos të fshihet pas gishtit!...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka publikuar në rrjet një video përgjimesh nga dosja 339, duke shtuar se hetimet dhe ndëshkimet duhen...

PD i ‘hap’ derën demokratëve që kanë dhënë kontribut, apeli nga...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë në Shkodër ditën e sotme, teksa po zhvillohet procesi me strukturat për propozimet për...

PD i përgjigjet Ramës: Po tmerrohet nga bashkimi i shqiptarëve që...

Ka ardhur reagimi i pare nga Partia Demokratike, pas deklarates se Kryeministrit Edi Rama, i cili denonte mbledhjen e qindra qytetareve perkrahe Bashes dhe...

VIDEO/Bardhi nxjerr zbuluar Ramën: I fshihet drejtësisë si Eskobari i Ballkanit,...

Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazmend Bardhi, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, permes nje video. Ne pamje jepen bisedat dhe pergjimet ne dosjet e famshme...

Protesta e dhunshme te sheshi ‘Skënderbej’, Bardhi: Pamjet e regjimit të...

Për dhunën e ushtruar ndaj protestuesve të Shoqërisë Civile ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Sipas tij, Pamjet e dhunës janë...

“ Taksa e korrupsionit”, Gazment Bardhi i kerkon serish Edi Rames...

“Taksa e korrupsionit”, Gazment Bardhi: Rama, Balla, Veliaj, Ahmetaj, Xhaçka t’u kthejnw paratë shqiptarëve me anullimin e koncesioneve. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi...

“Rama i kapur në flagrancë duke gënjyer”, Bardhi publikon videon: Ekonomia...

Sekretari i Pergjithshem i Partise Demokratike, Gazmend Bardhi ka reaguar ashper se fundmi lidhur me propozimet e kryeministrit Edi Rama sa i takon pageses...