Votimi në Korçë/Bardhi publikon fotot: Pjesëmarrje e jashtëzakonshme, padurimi për largimin e Ramës ndjehet kudo

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ndodhet në Devoll duke ndjekur procesin zgjedhor brenda partisë për të zgjedhur emrat e kandidatëve të ardhshëm të demokratëve.

‘Pjesëmarrje e jashtëzakonshme. Padurim për largimin e Ramës’, shkruan Bardhi në Facebook.

‘I impresionuar nga pjesëmarrja e jashtëzakonshme e anëtarëve të Partisë në Devoll. Padurimi për largimin e Edi Ramës me ekipin më të mirë të përfaqësimit të PD ndjehet kudo. Fitore’, thekson Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi, në shënimin e tij të shkurtër në Facebook.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje