Tag: makina

EMRI/Digjet “BMW X6” e biznesmenit të njohur në Pogradec, dyshohet e...

Makina në pronësi të biznesmenit Alfred Cenkollari është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës në qytetin e Pogradecit. Mësohet se makina ka qenë në...

FOTOLAJM/Me shpejtësi “skëterrë”, makina merr përpara shtyllën dhe murin e banesës

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen a kaluar në aksin rrugor Pogradec-Drilon, në rrugën e re. Një mjet tip Benz, i cili mendohet të ketë...

FOTO/Makinë e djegur afër Shkodrës, dyshohet të jetë përdorur në vepra...

Një autoveturë është gjetur e djegur mesditën e sotme në rezervuarin e Shtodrit, 4 km larg qytetit të Shkodrës. Dyshohet se mjeti është përdorur në...

Përfshihet nga flakët dhe shkrumbohet plotësisht makina në Tepelenë

Një makinë është përfshirë nga flakët në lagjen “Mustafa Matohiti”, në Tepelenë. Mjeti tip “Volsvagen”, autoveturë, me targa AA966LK, ishte parkuar pas minimarket “Bilali”, ndërkohë...

Shkrumbohet plotësisht gjatë natës një makinë në Tiranë, detajet e para

Një automjet është shkrumbuar në orët e para të mëngjesit në rrugën “ Thoma Goxhaj”, në Kombinat. Sipas policisë zjarri në automjetin në pronësi të...

Aksidentoi të miturin në Kukës dhe u largua, makina e braktisur...

Një automjet tip Mitsubishi përplasi një fëmijë 11 vjeç në aksin rrugor Bicaj-Kukës. Shoferi la të miturin në gjendje të rëndë dhe braktisi automjetin...

I grabitin makinën luksoze dhe 6 mijë franga pushuesit, pranga disa...

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë së Durrësit, në kuadër të operacionit policor të koduar “Ndjekja”. Ata dyshohet se janë autorët e grabitjes...

Digjet automjeti luksoz në Vlorë, pronari: Jam me pushime, s’kam asnjë...

Një automjet është shkrumbuar nga flakët në Vlorë, mbrëmjen e së hënës. Burimet bëjnë me dije se automjeti tip Audi R8 me targa gjermane...

Ekzekutimi i Hekuran Billës, autorët qëlluan me 11 plumba

Hekuran Billa, 40-vjeçari i ekzekutuar një natë më parë në zonën e Komunës së Parisit është qëlluar me 11 plumba silenciator. Kamerat e sigurisë të...

Një i plagosur rëndë në Korçë, makina e postës përplaset me...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec. Burimet bëjnë të ditur se si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur rëndë një...