Ditëlindja e Zahos, Linda Rama publikon foton e veçantë me kryeministrin dhe të birin

Djali i vogël i kryeministrit Edi Rama bën sot 6 vjeç dhe është e ëma, Linda Rama që ka bërë publike një foto nga festa e të birit.

Në foto shihet ajo, kryeministri Rama dhe Zaho të rreshtuar poshtë shkronjave të emrit të të birit dhe numrit 6.

“Lumturia e Gjashtës #zaho”, shkruan Linda Rama, teksa të tre shfaqen shumë të gëzuar.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje