FOTO/Manjola Nallbani, një 52-vjeçare me linja trupore si adoleshente

0Shares
0

Pas Eli Fares dhe Irma Libohoves qe habiten fansat me format trupore, prapa nuk mbetet as Manjola Nallbani.

Këngëtarja e  njohur Manjola Nallbani është dalluar gjithmonë për format perfekte. Ndonëse 52-vjeçe, ajo krahasohet me adoleshentet kur bëhet fjalë për linjat trupore.

Pak më parë, Manjola ka postuar një foto në Instagram, teksa shfaqet e veshur me bikini të zeza. Këngëtarja i ka lënë të gjithë pa fjalë, pasi duket se vitet për të kanë ndalur dhe ajo mbetet po aq e re.

“Gushti. Muaji im i preferuar”, shkruan ajo krahas fotos.

https://www.instagram.com/p/CDn3qYwgUIP/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje