Arsyeja pse nuk qesh asnjëherë në foto, Rezarta Shkurta paska ‘hall’ me partnerin e saj

Ndaje

Rezarta Shkurta pozon rralle me buzeqeshje. Por, pas gjithë kësaj paska një arsye që na ka treguar vetë ajo.

Rezarta ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet shumë joshëse e veshur më bikini, duke nxjerrë në pah linjat trupore. Krahas fotos, Rezarta ka treguar dhe arsyen se përse ajo pozon gjithmonë serioze dhe lidhet me partnerin e saj, Ermal Hoxhen.

E dini pse unë nuk qesh asnjëherë në foto? Sepse pas çdo fotoje time, fshihet një super sherr nga pas kuintave! 🤪 Fjalia fillon me: Si është e mundur, unë fotografoj të gjithë mua s’më shkrepet një foto e hajrit. 😭

Dhe në fund pas një lufte më në fund me zor më shkrepet një foto, dhe kuptohet fytyra ime është kështu 😤. Vajzat që i dashuri, burri i bën foto të bukura pa ankesa janë të përjashtuara të bëjnë koment këtu 🥴🤪”, ka shkruar Rezarta.

https://www.instagram.com/p/CBiFclWJVUL/?utm_source=ig_embed

/DRONIi.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje