Tag: era istrefi

FOTO/Era Istrefi rikthen postimet provokuese, shfaqet joshëse me bikini

Kengetarja me e klikuar shqiptare ne bote, Era Istrefi i eshte rikthyer postimeve ne Instagram, pas disa muajsh terheqje dhe heshtje. Së fundmi, përmes një...

FOTO/Ndryshim drastik në look-un e saj, Era Istrefi rikthehet tek e...

E heshtur dhe e distancuar nga rrjetet sociale, kengetarja e famshme neper bote Era Istrefi keto dite ka terhequr kuriozitetin dhe vemendjen e te...

Arsyeja e zhdukjes së Era Istrefit, flet këngëtarja: Pata disa probleme...

Era Istrefi, shqiptarja me e klikuar dhe e degjuar ne bote, u zhduk per disa muaj, pa u bere aktive as me koncerte, por...

FOTO/Vdekja e këngëtares?/Postimi i fundit i Norës qetësoi fansat e Era...

Ka mjaftuar largimi prej dy muajsh nga rrjetet sociale, që fansat te shqetesoheshin dhe të hapnin lajme të rreme se Era Istrefi ka ndërruar...

FOTO/Alarmohet rrjeti pasi fansat dyshojnë për vdekjen e Era Istrefit, reagon...

Eshte kengetarja shqiptare me e klikuar dhe e degjuar ne bote, por mesa duket, Era Istrefi eshte ende duke shijuar famen qe mori nga...

VIDEO/Era Istresi i “merr” burrin reperes së njohur Cardi B

Era Istrefi është kthyer në një këngëtare me famë botërore dhe po perpiqet çdo ditë të  mbajë suksesin e saj. Pas duetit të suksesshëm me...

FOTO/Era Istrefi ndez rrjetin me fotot e reja, reklamon të pasmet...

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi ka gjetur kohë për pushime. Teksa ndodhet në ishullin grek Mikonos, Era nuk ka hezituar të shkrepë disa...

FOTO/Ua kaloi dhe kolegëve të saj, Era Istrefi po përgatit surprizën...

Fama e saj tashmë nuk vihet në dyshim. Era Istrefi do ta zyrtarizojë këtë aspekt të rëndësishëm me turin botëror që pritet të zhvillojë. Viti...

FOTO/Elvana ka gati surprizën, komenti i Era Istrefit i “thotë” të...

Elvana Gjata është rikthyer fuqishëm ne tregun e muzikës që pas ngjarjeve vitin e kaluar ku u përfshi bashkë me Ervin Matën. Këngëtarja ka hedhur...

FOTO/Bashkëpunimi mes motrave, Era zbulon detaje nga kënga e re me...

Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar datën e shumëpritur nga fansat. Kjo pasi gjatë gjithë kësaj kohë, ajo ka qënë duke punuar me motrën e...