TRAGJIKE/ Humb jetën një 29 vjeçar në plazhin e Zvërnecit

0Shares
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Zvërnec, ku një 29-vjeçar ka humbur jetën.

Në njoftimin për shtyp, Policia bën me dije se rreth orës 16:56, në plazhin e Zvërnecit, është mbytur në det shtetasi Robert Duraj, nga fshati Peshtan i Fierit.

Grupi hetimor ndodhet në terren dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje