Tag: zvernec

Rrëzohet deltaplani në qiellin e Zvërnecit me 4 persona në bord

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur sot ne Zvërnec. Një deltaplan në bordin e të cilit ndodheshin 4 persona është rrëzuar ditën e sotme...

Mbytet një tjetër pushues në Zvërnec, ngjarja tragjike ndodhi në praninë...

Nje tjetër person ka humbur jetën sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. E gjithë ngjarja është zhvilluar edhe në praninë e rojes bregdetare. Mësohet...

TRAGJIKE/ Humb jetën një 29 vjeçar në plazhin e Zvërnecit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Zvërnec, ku një 29-vjeçar ka humbur jetën. Në njoftimin për shtyp, Policia bën me dije...

FOTO/ Rrezikonin të mbyteshin, Policia Kufitare shpëton dy peshkatarë në Zvërnec

Paraditen e sotme dy peshkatarë në Zvërnec kanë rrezikuar të mbyten në det. Për rreth një orë e gjysëm ata nuk mundën ta drejtonin...

Mbytja e vajzës në Zvërnec, reagon policia: Po kërkonin ndihmë në...

Policia e Vlorës ka reaguar në lidhje me mbytjen e vajzës në detin e Zvërnecit. Në njoftim thuhet se eshte bërë e mundur nxjerrja e...

Zvërnec, mbytet fëmija, nëna tenton ta shpëtojë por…

Një ngjarje tragjikë ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Zvërnecit ku është mbytur një fëmijë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në plazhin e...

FOTO/ Ky djalë është heroi i sotëm, dha jetën të shpëtonte...

Benjamin Ferati është djali nga Tetova që u flijua sot në Zvërnec të Vlorës gjatë një akti të guximshëm për tu ardhur në ndihmë...

Mesohen emrat e tragjedise se Zvernecit, ja kush jane 2 vajzat...

Maniela Maraj 27 vjec dhe Xhoana Cani 25 vjec jane dy vajzat nga Vlora qe humben jeten sot ne det ne plazhin e Zvernecit. Bashke...

FOTO/ Vlorë, tragjedia në Zvërnec, flet policia

Një tragjedi ka ndodhur mesditën e sotme në plazhin e Portonovës në zonën e Zvërnecit në Vlorë. Dy vajza dhe një djalë janë mbytur në...