Mbytet një tjetër pushues në Zvërnec, ngjarja tragjike ndodhi në praninë e rojes bregdetare

Ndaje

Nje tjetër person ka humbur jetën sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. E gjithë ngjarja është zhvilluar edhe në praninë e rojes bregdetare.

Mësohet se i riu ishte futur për tu larë, por ka humbur jetën për shkaqe ende të panjohura.

Ky është rasti i dytë në 24 orët e fundit në plazhin e Zvërnecit. Nëe i ri nga Peshtani i Fierit humbi jeten pas atakut ne zemer. Dje 29 vjecari Robert Duraj humbi jetën në det.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje