Tag: mbytje

Tjetër tragjedi në plazh, mbytet në det 40-vjeçari nga Borshi

Vazhdojnë tragjeditë në plazhet shqiptare. Raportohet se një 40-vjeçar është mbytur në Borsh. Eduard Gumeni, 4o vjeç, me origjinë nga Tepelena, por banues prej vitesh...

DETAJE/Si i mori rrjedha e lumit Vjosë dy gratë, ishin duke...

Detaje të reja dalin nga ngjarja e rëndë e ndodhur në lumin Vjosa, ky dy gra ne tentative per te kaluar lumin, janë marrë...

TRAGJIKE/ Humb jetën një 29 vjeçar në plazhin e Zvërnecit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Zvërnec, ku një 29-vjeçar ka humbur jetën. Në njoftimin për shtyp, Policia bën me dije...

Dy të vdekur në plazhet e Durrësit, dallgët rrezikojnë pushuesit

Një pushuese 50-vjeçare humbi jetën në plazhin e Durrësit ndërsa një I ri vdiq në gjirin e Lalzit gjatë ditës së sotme. 50-vjecarja është futur...

Gomonia në Vlorë shkon larg dhe rrezikon mbytjen, nisin hetimet nga...

Dy persona janë shpëtuar fatmirësisht nga mbytja në Vlorë. Policia kufitare në bashkëpunim me rojen bregdetare të Vlorës i kanë shpëtuar dy personat të...

Rrezikonte mbytjen, anija e Forcave Detare shpëton gomonen me 50 emigrantë

Një gomone me 50 emigrantë (40 burra dhe 10 gra) është shpëtuar nga anija “Butrinti”, e Forcës Detare me mision në detin Egje, gjatë...

EMRAT/Krimi në familje, ja kush është çifti në Gramsh

Një krim i rëndë tronditi qytetin e Gramshit mëngjesin e sotëm, ku burri mbyti me duar gruan e tij duke i marrë dhe jetën. Sipas...

LAJM I FUNDIT/Gjendet një person i mbytur në Lezhë

Një person i mbytur është gjetur këtë mesditë në Lezhë. Nga informacionet paraprake, dyshohet se personi i mbytur është një peshkatar. Personi i mbytur është gjetur...

Shkoi për të peshkuar, mbytet 77-vjeçari në lum

Një 77-vjeçar është gjetur i pajetë në shtatin e lumit Shkumbin. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Xibrrakë. Sipas policisë, mësohet se i mbytur është gjetur...

Pogradec, rinisin kërkimet për peshkatarin e mbytur në liqen

Polumbarët kanë nisur sot kërkimet për peshkatarin, Gëzim Seitllarin, i cili rezulton i zhdukur. Dyshimet janë se 53 vjeçari është mbytur në liqenin e...