LAJM I FUNDIT/Gjendet një person i mbytur në Lezhë

0Shares
0

Një person i mbytur është gjetur këtë mesditë në Lezhë.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se personi i mbytur është një peshkatar.

Personi i mbytur është gjetur në lumin Drin.  Viktima është identifikuar si Agim Zeqo rreth 50 vjeç.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje