Shkoi për të peshkuar, mbytet 77-vjeçari në lum

0Shares
0

Një 77-vjeçar është gjetur i pajetë në shtatin e lumit Shkumbin. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Xibrrakë.

Sipas policisë, mësohet se i mbytur është gjetur shtetasi me inicialet N.P., 77 vjeç.

Nga hetimet paraprake dhe deklarimet e familjarëve rezulton se ky shtetas kishte shkuar për të peshkim dhe për pasojë është mbytur.

Po të njëjtat burime nga policia,  thanë se nga këqyrja paraprake e kryer nga mjeku-ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje