Tjetër tragjedi në plazh, mbytet në det 40-vjeçari nga Borshi

0Shares
0

Vazhdojnë tragjeditë në plazhet shqiptare. Raportohet se një 40-vjeçar është mbytur në Borsh.

Eduard Gumeni, 4o vjeç, me origjinë nga Tepelena, por banues prej vitesh në Borsh ka gjetur vdekjen. Trupi tij është transportuar në morgun e Spitalit në Sarandë. Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me mbytje apo vetëmbytje.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 12:30, në plazhin e Borshit është rrezikuar të mbytet shtetasi E. G., 40 vjeç, i cili gjatë transportimit për në Spitalin e Sarandës ka ndërruar jetë rrugës.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje