Kryebashkiaku i Mirditës infektohet me Covid-19, prej një jave i karantinuar

Kryebashkiaku i Mirditës, Ndrec Deda është infektuar me Covid-19.Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Saimir Kola, përmes një postimi në “Facebook”.

Ai gjithashtu ka treguar se kryebashkiaku është karantinuar prej më shumë se një jave në shtëpi.

“I uroj sherim te shpejte kryetarit te Bashkise Mirdite, Ndrec Deda, i cili prej me shume se nje jave ndodhet i karantinuar ne shtepi per shkak se ka rezultuar pozitiv me COVID-19.”, shkruan gazetari.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje