Tag: infektohet

Infektohet me Covid-19 mjeku i njohur dhe ish-deputeti i Kuvendit

nfektohet me koronavirus një mjek kirurg në qytetin e Elbasanit. Bëhet fjalë për mjekun Bujar Kllogjri. Ende nuk dihen detaje rreth gjendjes së tij shëndetësore,...

FOTO/Prezantuesja shqiptare infektohet me COVID-19

Prezantuesja shqiptare, Arjola Shehu ka bërë me dije se është prekur nga Covid-19. Ajo ndau një deklaratë me ndjekësit e saj në Instagram duke iu...

E FUNDIT/Del pozitiv për koronavirus një mësues në Libohovë

Është konfirmuar pozitiv për Covid-19 një mësues në Libohovë. Burime pranë DSHP Gjirokastër njoftojnë se janë marr 27 mostra nga gjurmimi i kontakteve. Kujtojme se ky...

Infektohet me koronavirus drejtori i policisë: Kam patur kontakte me shumë...

Drejtori i Policisë së Beratit është infektuar me koronavirus bashkë me bashkëshortën e tij. Mësohet se Neritan Nallbati ka kryer testin e koronavirusit dhe...

I famshmi Antonio Banderas në ditëlindjen e tij të 60-të rezulton...

Aktori i famshem spanjoll, Antonio Banderas njoftoi se në ditën e 60-vjetorit të tij, se është diagnostikuar pozitiv me COVID-19, ndërsa specifikoi se ishte...

Konfirmohet pozitiv me Covid-19 mjeku kirurg në Berat, shtrohet tek Infektivi

Një mjek kirurg në spitalin e Beratit ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se mjeku i moshës 40-vjeç është dërguar me urgjencë në spitalin...

Hoti me koronavirus, Vetëvendosje akuzon kryeministrin: Pas testimit nuk u vetëizolua

Deputetja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë, Mimoza Kusari-Lila ka akuzuar kryeministrin Hoti, duke thënë se ky i fundit nyuk është vetëizoluar...

E FUNDIT/Erion Veliaj infektohet me Covid 19

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është infektuar nga koronavirusi. Lajmin e ka konfirmuar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Ai bën me dije...

Kryebashkiaku i Mirditës infektohet me Covid-19, prej një jave i karantinuar

Kryebashkiaku i Mirditës, Ndrec Deda është infektuar me Covid-19.Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Saimir Kola, përmes një postimi në “Facebook”. Ai gjithashtu ka...

Infektohet me koronavirus ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi

Ministri i Bujqësisë, Bledi Cuçi është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije gazetari Bledi Mane, teksa shkruan se koronavirusi nuk po kursen asnjë. Keto...