Tag: plazhi

Tjetër tragjedi në plazh, mbytet në det 40-vjeçari nga Borshi

Vazhdojnë tragjeditë në plazhet shqiptare. Raportohet se një 40-vjeçar është mbytur në Borsh. Eduard Gumeni, 4o vjeç, me origjinë nga Tepelena, por banues prej vitesh...

Pamje të frikshme, brazilianët shndërrojnë plazhin e famshëm në “varre masive”

Vullnetarët dhe protestuesit e qeverise kanë gërmuar per te hapur 100 varre në plazhin ikonik të Rio de Janeiro në Copacabana si një kujtesë...

VIDEO/Ademi thumbon Lleshajn gjatë takimit: Ne në Shkodër nuk bëjmë plazh...

E vendosur afer ministrit Sander Lleshaj, kryetarja ende ne detyre e Bashkise se Shkodres, ka vendosur ti flase hapur dhe ne sy ketij te...

Nga plazh me guraleca në plazh rëre, dalin pamjet e...

Policia ka nisur nje procedim penal ndaj nje pronar te nje plazhi privat, i cili u zbulua nga videot e qytetareve duke hedhur rere ne...

“As shkuma party as lokale nate”, Pipero: Në plazhe dhe det...

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka komentuar lehtësimin e masave, për të cilat veçon se lokalet e natës dhe shkuma party-t në plazhe nuk duhet...

DRAFTI/Masat e rrepta në plazhe, çfarë parashikohet: Nga matja e temperaturës...

Ministria e Turizmit dhe ajo e Shëndetësisë kanë përgatitur sëbashku një draft protokoll për zbatimin e masave të sigurisë anti covid-19 për sezonin turistik....

FOTO/Plazhi nuk do të mungojë këtë verë, Italia hedh propozimet e...

Miliona njerëz vizitojnë plazhet italiane çdo verë dhe më shumë se një muaj nga vendosja e shtetrrethimit në vendin fqinj si pasojë e Covid-19,...

Dy të vdekur në plazhet e Durrësit, dallgët rrezikojnë pushuesit

Një pushuese 50-vjeçare humbi jetën në plazhin e Durrësit ndërsa një I ri vdiq në gjirin e Lalzit gjatë ditës së sotme. 50-vjecarja është futur...

Oriola dhe Kejvina postojnë fotot nga plazhi, dy modelet provokojnë me...

Me të ardhur vera dhe vajzat e Showbizzit nuk kane vonuar duke ekspozuar linjat e tyre perfekte trupore me bikini qe ua nxjerrin me...

Po riparonte murin e banesës, lë plazhin e Durrësit pa drita

Ishte duke punuar për rregullimin e një muri rrethues, teksa la pa drita një zonë të madhe të plazhit në Durrës. Sot, rreth ores 12:00,...