Tag: mbytje

FOTO/ Vlorë, tragjedia në Zvërnec, flet policia

Një tragjedi ka ndodhur mesditën e sotme në plazhin e Portonovës në zonën e Zvërnecit në Vlorë. Dy vajza dhe një djalë janë mbytur në...

Itali, shkon për të bërë pushime, deti i merr jetën fëmijës...

Një djalë 6 vjeçar ka humbur jetën duke u larë në det. Ngjarja ndodhi në afërsi të urës së drunjtë në molin jugor të plazhit...

DETAJE/ Ja kush janë dy fëmijët që u mbytën në lumin...

Në numrin e e mrgjencave 112, në orën 12:20, erdhi një njoftim i tmerrshëm që lajmëronte mbytjen e dy të miturve. Ngjarja e rëndë ndodhi...

Tragjike, mbyten dy fëmijë në lumin e Ndroqit

Dy fëmijë kanë humbur jetën në lumë. Ngjarja ka ndodhur në lumin e Ndroqit, pak minuta më parë. Sipas informacioneve zyrtare dy fëmijët i ka marrë...