VIDEO/Një imitim të Braçes në plazh nga aktori i njohur, ndjekësit shkrihen së qeshuri

0Shares
0

Teksa ndodhet me pushime në det, Rezart Veleshnja ka gjetur pak kohë për të imituar një prej personazheve  të politikës shqiptare. Veleshnja ka zgjedhur të imitojë Braçen. zv.kryeministrin e Shqipërisë dhe ia ka dale më së miri.

Ai ironizon vendimet e fundit të qeverisë dhe aksionit për kuponat tatimorëMenjëherë komentuesit ia kanë nisur nga komplimentat dhe reagimet positive për imitimin.

https://www.instagram.com/p/B05ZNehHM3n/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje