Tag: paloka

Kaosi në Kakavijë/Paloka- Ramës: Nuk e bën qejfin qeder! I sheh...

Nje ser reagimesh kane vershuar pas situates kaotike me emigrantet ne Kakavije, ku prej ditesh presin ne radhe per te kaluar kufirin grek. Nje reagim...

IRONIA/Paloka i përgjigjet Ramës: “Si ajo shprehja, të kesh dy …,...

Edi Paloka e ka ironizuar fort kryeministrin Edi Rama, pasi ky i fundit nuk i kurseu deklaratat ndaj opozites, teksa fliste per Eurobondin, borxhin...

Paloka ironizon daljen e kryeministrit: ‘Rama ka frikë nga populli i...

Kryeministri Edi Rama vendosi sot te dilte në rrugë për të takuar qytetarët e vendit të tij, ndonese pa maska dhe doreza, mjetet kryesore...

Lirohet kreu i Dhomës së Tregtisë në Lezhë, biznesmeni: U përballa...

Gjykata ka liruar biznesmenin Pashk Palokaj, njëherazi kreu i Dhomës së Tregtisë Lezhë. Ai u arrestua dy dite me pare se bashke dhe me...

Video-skandali i kryebashkiakut/Ironia e Palokës: Rama do thotë se i bëri...

Ditën e djeshme, opinioni publik u trondit nga videoja e publikuar nga gazetari Artan Hoxha, ku shihej kryebashkiaku Lefter Alla, te pinte kokainë. Nga reagimet...

Urimi ndryshe i Palokës: Shpëtofshim nga e keqja! Rama ik!

Në urimin e tij për 2020, Edi Paloka ka zgjedhur të japë mesazh duke kaluar nga politika dhe duke iu kujtuar qytetarëve qeverisjen e...

Detaje mbi seancën gjyqësore të Gjokës, Paloka nuk kursen ironinë: Këtu...

Policia arrestoi kengetarin e njohur  Aleksandër Gjoka dhe Gjykata e liroi duke i vendosur masen detyrim paraqitje. Sipas policise, kengetari kishte konsumuar alkool dhe po...

“Rama e nxorri Gjushin prapë ‘akullore’, Paloka: Nuk i doli emri...

Pas disa urdhër-ndalimeve nga ana e Prokurorisë ditën e sotme, Edi Paloka vëren mungesën e ish-kryebashkiakut Vangjush Dako, i cilesuar nga opozita si fajtor...

Emërimi i Ahmetaj në ministrinë e re, reagon opozita: Kryeministri kërkon...

Për Edi Palokën emërimi i Arben Ahmetaj si ministër i ri, shtë treguesi më i qartë se ky kryeministër kërkon ta vjedhë popullin edhe...

“Hapni aplikacionin po deshët për verifikim”, Ish-deputeti bën zbulimin: Ku shkon...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka shprehet se kryeministrin Edi Rama e ndjekin tërmetet nga pas. Duke shprehur se nuk është supersticioz, ai thotë se...