Tag: paloka

Paloka kritika: Të pafytyrë, në vend që të japin llogari ...

Ish-deputeti Edi Paloka ka reaguar sërish në rrjetet sociale lidhur me deklaratat e fundit të ministreve në Parlament. Paloka shkruan se qeveria ne Parlament i jep...

“Edhe ne po të kishim vila betonarme si ty nuk do...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar ashpër me një shenim në facebok ndaj sjelljes së kryeministrit Edi Rama. Pas takimeve me banorët, të...

“Iu riktheve avazit”, Paloka i përgjigjet Ramës: Nxorre përpara ndërkombëtarët për...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili nga foltorja e Kuvendit beri akuza të forta ndaj Presidentit, por...

“Rama si milloshevici”, Paloka siguron banorët e Astirit: Kur të jetë...

Që prej mëngjesit, nënkryetari i PD-se, Edi Paloka së bashku me ish-deputetët e tjerë të opozitës u janë bashkuar banorëve te Unaza e Re,...

“Telefonata 45-minuta e Ramës me Merkel”, Paloka: Do të thotë që...

Qarkulloi në media ditën e sotme një informacion, se kryeministri Edi Rama kishte bërë një telefonatë me kancelaren Angela Merkel, kohezgjatja e te ciles...

“Nesër do thonë janë parë UFO”, Paloka: Ja pse e zbuluan...

Një tjetër kendveshtrim ka ish-deputeti Edi Paloka, lidhur me operacionin e policisë për celulen iraniane qe kishte planifikuar sulmin terrorist. Nga studioja e News 24,...

“Poshtërsi”, Paloka: Rama u neverit për çmimin Nobel ndaj Handke, por...

Reagime të shumta kanë ardhur nga opozita pas marrëveshjes së kryeministrit Rama me Vuçiç dhe Zaev për ‘Shengenin e Ballkanit’, e cila bëri që...

Paloka zbërthen taktikat e Ramës: Nuk i mbulon dot skandalet me...

Ish-deputeti I  PD, Edi Paloka ka zbërthyer deklaratat e Ramës si dhe pretendimin e dalë këto ditëve të fundit, se mes opozitës dhe qeverisë...

Paloka:Shkarkimi i presidentit, Rama zhytet edhe më thellë në çmendurinë e...

Në rrjetin social facebook ish deputeti i partisë demokratike Edi Paloka është shprehur se shkarkimi i presidentit nuk është gjë tjetër veç se një...

Nënkryetari i PD:Kronika e zezë , databazë e Rilindjes , pas...

Kronika e zeze si database e “rilindjes”. Ne cdo lajm lexon CV e nje bashkepuntori te Rames! Eshte e pamundur te ndjekesh kroniken e zeze...