Tag: paloka

“Po Gjushi , ka thënë ndonjë fjalë për teatrin o Edvin”,...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka ironizuar së fundmi kryeministrin Edi Rama pas vendimit të Departamentit Amerikan të Shtetit për të shpallur non grata...

“Njerëzit me uniformë tek Bashkia e Devollit”, Paloka: Janë aty për...

Një reagim të fortë ka dhënë dhe Edi Paloka, pas situatës në Devoll, ku forca të shtuara të policisë janë duke mbajtur me forcë...

Paloka: Teatri “Po”, por nuk e kemi harruar BILD-in

Nëkryetari i  PD, Edi Paloka në një reagim të fundit, shkruan se situata me Teatrin është pasojë e zgjedhjeve të vitit 2017. Duke kujtuar përgjigmet...

“Punoj për Fugën tani, paguhem mirë”, bidesa që zbardh të vërtetën:...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka treguar një bisedë me një miken e tij, përmes së cilës na zbulon sesi kryeministri  Edi Rama paguan...

Kërcënimi me jetë i kreut të KQZ-së dhe familjes së tij/...

Edi Paloka kërkoi hetim të plotë për kërcënimin me jetë të kryetarit të KQZ-së, Klement Zguri dhe familjes së tij. Paloka tha se banalitet...

VIDEO/”Dhunë shtetërore në Dibër”, Paloka: Po ushtrohet nga e njëjta bandë...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, doli në një deklaratë për mediat duke akuzuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Kryeministrin Rama se kanë...

Paloka:Lirohen të pafajshmit nga birucat e Ramës

Pasi Gjykata la të lirë 13 qytetarët e pafajshëm që me urdhër të Kryeministrit u mbajtën në burg, pa asnjë provë e fakt, për...

“O bobooo gjermani”, Ironia e Palokës për Ramën: Ky nuk është...

Nënkryetari demokrat Edi Paloka gjithmonë zgjedh të ironizojë kryeministrin Edi Rama dhe jo vetëm. Këtë mëngjes duke reaguar për publikimin e përgjimeve nga gazeta gjermane...

Paloka i tregon provat Ramës: Si tha Ramballa, ne jemi shumë,...

Nënkryetari i PD, Edi  Paloka, ka reaguar së fundmi në rrjetet sociale, për ti dhënë një përgjigje Edi Ramës. Më herët, kryeministri nga Lezha deklaroi...

“Rama kërcënoi shqiptarët”, Paloka tallet keq: Ja grushti i fuqishëm i...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ke zgjedhur të ironizojë deklaratat e kryeministrit Edi Rama bërë dje gjatë fushatës elektorale. Kryeministri kërcënoi hapur shqiptarët teksa u...