“Hapni aplikacionin po deshët për verifikim”, Ish-deputeti bën zbulimin: Ku shkon Rama, bie tërmet

Ndaje

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka shprehet se kryeministrin Edi Rama e ndjekin tërmetet nga pas. Duke shprehur se nuk është supersticioz, ai thotë se koicedencat e fundit e kanë bere të mendojë kështu.

Paloka shprehet se në Shqipëri në një periudhë të shkurtër kanë rënë 3 tërmete të mëdha.

Postimi i plote i Palokes:

“Unë nuk hyj te njerëzit supersticioz , po gjykoni vetë ;

Kanë rënë tre tërmete të mëdha në Shqipëri në një periudhë shumë të shkurtër (qershor, shtator dhe nëntor) jashtë çdo logjike dhe të dhëne statistikore.

Ditën që shkoi në Angli për Samitin e NATO-s, ra tërmet në Angli (ngjarje jo e zakonshme për anglezët).

Ndaloi në Itali, ra tërmeti në Firence. Shkoi në Turqi për tu takuar me Erdogan, tërmeti e ndoqi pas…Verifikoni datat në aplikacion nëse dyshoni.”

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje