Paloka ironizon daljen e kryeministrit: ‘Rama ka frikë nga populli i tij, jo nga koronavirusi’

Ndaje

Kryeministri Edi Rama vendosi sot te dilte në rrugë për të takuar qytetarët e vendit të tij, ndonese pa maska dhe doreza, mjetet kryesore qe parandalojne perhapjen e koronavirusit.

Megjithatë, ai rrethohej nga një ushtri me roje.Sipas nënkryetarit të PD, Edi Paloka, Rama nuk ka frikë virusin, por popullin.

Kush thoshte që Rama ka frikë nga virusi?!! Shpifje! Ja shiheni në rrugë, pa maskë e pa asnjë masë mbrojtëse ndaj virusit!

Ky nuk ka frikë nga virusi, ka frikë vetëm nga populli i tij, prandaj dhe tani mban një batalion me roje pranë vetes!” shkruan Paloka.

Rama u fotografua në rrugë teksa u bërtiste të moshuarve se pse kanë dalë në kohën kur rrezikohen nga koronavirusi.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje