Tag: ironia

Ish-ministri rreshton kompanitë e fuqishme që janë larguar nga Shqipëria, ironizon...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani në një shkrim në mediat sociale ka renditur disa kompani të fuqishme ndërkombëtare në fushën e investimeve, të cilat...

Doktori ironozon me humor vendimin: Sa mund të mbajnë mbathjet p…ën,...

Gëzim Xhepa, doktor dhe profesor në Fakultetin e Mjekësisë, e ka shprehur me ironi therese qëndrimin e tij ndaj vendimit të fundit të qeverisë...

E FUNDIT/Basha komenton përjashtimin e Klevis Balliut, ironizon keq Asamblenë Kombëtare...

Lideri i Opozitës Lulzim Basha ka folur sot edhe për deklaratat e kryeministrit Edi Rama për procesin e votimit të kandidatëve të PD-së. Teksa...

VIDEO/Duma ironizon Ramën: Me Don Kishotin e gënjeshtrave Shqipëria po bën...

Nepermjet nje video ne rrjetet sociale, ish-deputetja demokrate, nuk ka harruar te veje ne qender Edi Ramen, i cili sipas saj duhet te quhet...

Ironia e ish-ministrit: ‘U bë mallkim shprehja ‘t’veshtë bluzën Ed Rama’

Ish Ministri i drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook duke e quajtur Edi Ramen nje ters. Ai...

Gazetari ngre dyshime: Pse Rama ku dilte me Lali Erin mbante...

Gazetari Artan Hoxha nëpërmjet një statusi të shpërndarë së fundmi në FB, ka hedhur dyshime se kryeministri Edi Rama ka qenë në dijeni se...

Akademiku ironizon: Lidhni Turin! Fantazma e Maturës shfaqet edhe në projektligjin...

Akademiku Artan Fuga ka dhene disa kritika për gjuhën e përdorur në projektligjin e mazhorancës për përdorimin e gjuhës së minoriteteve aty ku përbëjnë...

IRONIA/Paloka i përgjigjet Ramës: “Si ajo shprehja, të kesh dy …,...

Edi Paloka e ka ironizuar fort kryeministrin Edi Rama, pasi ky i fundit nuk i kurseu deklaratat ndaj opozites, teksa fliste per Eurobondin, borxhin...

Lajmi i Ramës/Ironia e Pollos: E vrava njërin natën por nuk...

Pas lajmit qe kryeministri Edi Rama dha se do te ndertonte nje teater sipas projektit origjinal diku ne nje vend tjeter, ka reaguar dhe...

“As ‘babai i kombit’ s’i bën dot derman”, Ish-ministri për krimet...

Në një kohë kur vendi u trondit dje nga dy vrasje më armë, në të cilat pati 4 viktima, vjen një reagim nga ish-ministri...