Video-skandali i kryebashkiakut/Ironia e Palokës: Rama do thotë se i bëri analizat vetë dhe nuk ishte kokainë

Ndaje

Ditën e djeshme, opinioni publik u trondit nga videoja e publikuar nga gazetari Artan Hoxha, ku shihej kryebashkiaku Lefter Alla, te pinte kokainë.

Nga reagimet e shumta te opozites dhe ish-deputeteve, deri tani nuk ka asnjë reagim nga selia rozë. Nënkryetari i PD, Edi Paloka e ka ironizuar heshtjen e Edi Ramës për këtë çështje.

“Sot pritet të dalë Rama e të thotë: “I bëra unë analizat në një laborator privat. Nuk ishte kokainë…”, shkruan Paloka.

Vetë kryebashkiaku ka reaguar disa here duke mohuar se eshte ai ne video dhe nga ana tjeter shprehej se ky eshte shantazh nga Partia  Demokratike.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje