Tag: kejvina kthjella

Kejvina zbulon emrat: Më kanë shkruar njerëz me famë botërore por...

Kejvina Kthella në emisionin “Thumb On” ka treguar se e ngacmojnë edhe personazhe me famë botërore. Ndër ta janë edhe J Balvin dhe Jason Derulo të...

Detaje të reja, Kejvina përdorte supermakinën e ‘Darës’ së Krujës

Kejvina Kthjella është vajza e radhës nga Showbizz e cila ka lidhje me botën e krimit. Modelja është thirrur në Prokurori, ku është marrë...

FOTO/Kejvina Kthjella guxon për Halloween, një maskim i frikshëm por mjaft...

Kejvina Kthjella padyshim do të rrëmbente çmimin e parë për maskimim me te mirë për "Halloween". Mbrëmjen e djeshme gjatë performancës  në ‘Dance with...

Oriola dhe Kejvina postojnë fotot nga plazhi, dy modelet provokojnë me...

Me të ardhur vera dhe vajzat e Showbizzit nuk kane vonuar duke ekspozuar linjat e tyre perfekte trupore me bikini qe ua nxjerrin me...

“Ishe mirë pa b*thë….”, Ndjekësit nuk lënë gjë pa i thënë...

Fotografitë e saj marrin gjithmonë komente, pëlqime dhe mund të themi se duket në top formë. Pas largimit nga Xing me Ermalin, Kejvina ka...

Kejvina josh me fotot sensuale, pozon me të brendshmet e brendit...

Kejvina Kthella, dhe pse u largua nga televizioni, vazhdon të jetë në qender të vemendjes me postimet në rrjetet sociale. Bukuroshja braktisi "show"-un duke u...

FOTO/ Kejvina tërbon fansat me recipetat transparente

Ajo u bë e njohur në mediat shqiptare falë një emisioni të përjavshëm në TVKlan.Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën e cila prej shumë pak...

Kejvina largohet përfundimisht nga “Xing-u”, Ermali: “Po të lëmë pa të...

Mbrëmjen e djeshme, Kejvina Kthella konfirmoi lajmin e largimit nga "Xing me Ermalin". Kejvina tha se së shpejti do e shohim në një kanal të...

Kejvina largohet nga ‘Xing me Ermalin’? Shihni çfarë thotë vetë velina...

Ditën e sotme qarkulloi me shpejtësi lajmi se velina e Xing me Ermalin ishte larguar nga emisioni për shkak të një mosmarrveshjeje me moderatorin...

FOTO/Zbulohet çifti i ri, Kejvina kapet mat me futbollistin e njohur...

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të showbiz-it shqiptar. Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara...