“Ishe mirë pa b*thë….”, Ndjekësit nuk lënë gjë pa i thënë Kejvinës: Je bërë si trans pas ndërhyrjeve…

Ndaje

Fotografitë e saj marrin gjithmonë komente, pëlqime dhe mund të themi se duket në top formë. Pas largimit nga Xing me Ermalin, Kejvina ka firmosur kontratën me firmën “Guess” ku kemi parë dhe disa foto të publikuara nga ajo gjatë projekteve me firmën.

Por nga ata që nuk e pelqejne ish-velinën me dukjen e saj të re. Replikat kanë qenë të forta dhe komentuesit të shumtë të cilët i kanë vënë, në dukje ndryshimin e pabesueshëm të pamjes në harkun e një viti, që, sipas tyre, është vetëm në sajë të operacioneve të shumta plastike që ajo ka bërë në portret dhe trup, duke theksuar sidomos zmadhimin e gjoksit dhe vitheve.

Një komentues madje e ka akuzuar se ka bërë operacione plastike, i cili i shkruante: “Ishe yll pa b*thë, pa cica, siç të bëri nëna natyrë! Je bërë si trans tani, a nuk e sheh veten në pasqyrë”.

“Miaooooo”, replikon Kejvina, si për të thënë se nuk i intereson çfarë thotë. Por komentuesja pa një identitet të saktë i komenton sërish. “Vetëm mjaooooo di ti se andej nga je, s’di abc zogu, të rroftë b*tha plastike e buzët si viç”, i kundërpërgjigjej ajo. “Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj, po nxirre surratin, mos ha shit”, i shkruan Kejvina, duke u përgjigjur gjithë nervozizëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje