Tag: kritika

“Çfarë turpi”,Fuga i revoltuar: Do të na mbajë me bukë turku?...

Akademiku Artan Fuga ka kritikuar kryeministrin Rama për deklaratën që bëri mbremjen e kaluar se nëse Shqipëria në situatën e koronavirusit do të kishte...

Dua Lipa e paska tepruar, kritika të forta nga shqiptari i...

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa e tregoi hapur mbështetjen e saj me anë të postimeve në rrjetet sociale, duke u kërkuar ndjekësve të...

FOTO/”Të keqen e jurisë”, Disa prej VIP-ave shqiptarë reagojnë ashpër pas...

Ka patur dhe nga ata të cilët nuk kanë rene dakord me vendimin e jurisë për të zgjedhur Arilenën si kengetaren qe do te...

Ish-deputeti nuk lë prapa as Xhaçkën: Ministrja e Mbrojtjes të përgjigjet...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka kritikuar ashpër ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçkën. Me një shënim në “Facebook”, Vasili i rikujton Xhaçkës...

“Po bën fjalime dhe falenderime”, ish-deputeti i ‘përvishet’ Ramës: Kryeministër tërmeti...

Ka dhe persona të cilë nuk janë fort të kënaqur me veprimet e kryeministri Edi  Rama. Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili i kërkon kryeministrit...

Gafa e rëndë, Kompania e “Butrintit-privat” e quan menjëherë atë “greko-romak”

Në websitin zyrtar të kompanisë që ka marrë përsipër të bëjë “planin e ri të manaxhimit” të Parkut të Butrintit,  “Prince and pearce” që...

VIDEO/”Jam i shokuar dhe i fyer”, Nano komenton klipet e këngëtareve...

Mustafa Nano ka bërë qëndër të deklaratave të tij reperen Tayna dhe kengetaren Dafina Zeqiri me këngën e fundit të tyre "Bye Bye", e...

“Mbylli emisionet kritike”, Gazeta austriake raporton mbi lirinë e medias: Kritika...

Gazeta austriake Der Standard ka shkruar  mbi kritikat e BE ndaj qeverisë Rama për lirinë e shtypit. Duke iu referuar artikullit, këto kritika u...

Braçe kapet me Veliajn duke e kritikuar: I thashë dhe atij…edhe...

Braçe njihet për kritikat e tij ndaj kundërshtarëve, por dhe ndaj kolegëve dhe skuadrës së tij partiake. Së fundmi, zv.kryeministri nuk ka lene pa sulmuar...

“Ishe mirë pa b*thë….”, Ndjekësit nuk lënë gjë pa i thënë...

Fotografitë e saj marrin gjithmonë komente, pëlqime dhe mund të themi se duket në top formë. Pas largimit nga Xing me Ermalin, Kejvina ka...