FOTO/Kejvina Kthjella guxon për Halloween, një maskim i frikshëm por mjaft seksi

Ndaje

Kejvina Kthjella padyshim do të rrëmbente çmimin e parë për maskimim me te mirë për “Halloween”. Mbrëmjen e djeshme gjatë performancës  në ‘Dance with me’ modelja  zgjodhi të maskohet si një ndër personazhet shumë të njohur për publikun.

Përmes fotove të publikuar në llogariën e saj në Instagram modelja ka zbuluar se këtë ‘Halloween’ ka vendosur të jetë Maleficent.

View this post on Instagram

Once upon a dream❗️

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Paruket e zeza veshja dhe make up i errët i kanë dhënë modeles pamjen tipike të Maleficentit, ndërsa modelja gëzon linja perfekte dhe të admirueshme.

//DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje