“Më kanë dhënë 20 milion lekë”, thirret në prokurorine e Kavajës sërish Marsida Qatja

Ndaje

Esh thirrur në prokurorine e Kavajës sërish Marsida Qatja, 30-vjeçarja në shtëpinë e së cilës mbeti i vrarë, 42-vjeçari Dritan haxholli.

Sipas të dhënave të para, Qatja po pyetet në lidhje me deklaratat kontradiktore që ka dhënë në media së fundmi.

Kujtojmë se Qatja në një intervistë të dhënë së fundmi, deklaroi se ngjarja ka ndodhur për prishje të pazareve të drogës.

Në një intervistë për Tirananews.al, Marsida Qatja thotë se disa individë i kanë dhënë një shumë prej 20 milionë lekësh, në shenjë dëmshpërblimi për problemin që i kanë shkaktuar dhe në formë mirënjohjeje për faktin që ajo ka folur ashtu deri më tani.

//DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje