Tag: marsida qatja

DETAJE/Vrasja në pallatin e Marsida Qatjas, kush është i riu që...

Detaje të reja janë mesuar diten e sotme, lidhur  me vrasjen e të riut nga Kavaja. I vrari eshte Marius Ismailaj ndersa autori eshte...

FOTO/Me djalin e vogël në krahë, largohet nga Shqipëria Marsida Qatja

Personazhi që bëri lëmsh mediat dhe vetë Policinë me Prokurorinëm Marsida Qatja, është larguar nga Shqipëria. Ka qënë vetë Marsida e cila ka postuar një...

“Më kanë dhënë 20 milion lekë”, thirret në prokurorine e Kavajës...

Esh thirrur në prokurorine e Kavajës sërish Marsida Qatja, 30-vjeçarja në shtëpinë e së cilës mbeti i vrarë, 42-vjeçari Dritan haxholli. Sipas të dhënave të...

Marsida rikthehet me shprehje thumbuese në “Facebook”: Që 100 shqiptarë të...

Marsida Qatja e cila është ‘molla e sherrit’ e vrasjes në Kavajë, nuk ndalet me postimet në rrjetet sociale. Edhe pas intervistës së fundit,...

Marsida Qatja plas ‘bombën’: Kam marrë 20 mln lekë. Po të...

Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve që tërhoqi vëmendjen e mediave dy javë më parë tregon se ajo dhe bashkëshorti i saj, i njihnin...

I hoqën pasaportën dhe i kërkuan të mos flasë para mediave,...

Prokuroria ka kërkuar "detyrim paraqitje" për Marsida Qatjan, duke u hetuar për përshtatjen e ambienteve për konsumim droge. Sot u zhvillua seanca gjyqësore ndaj 31-vjeçares,...

FOTO/”Nëse më do të pres në takim”, pas mesazhit të fundit...

Marsida Qatja, 31-vjeçarja nga Kavaja, vijon të jetë qendra e ngjarjeve të kronikës, pas vrasjes së bujshme në banesën e saj. Tashmë ndaj saj është...

FOTO/”Prishje pazaresh”, Artan Hoxha: Marsida është në rrezik, ajo e di...

Marsida Qatja rrezikon të dënohet me burg, kjo për sasinë e kokainës që iu gjet në banesë natën kur ndodhi perplasja mes Dritan Hoxhollit...

“Kokaina” i hap telashe Marsida Qatjas, rrezikon disa vite burg

Marsida Qatja, protagoniste e ngjarjes në Kavajë, është marrë zyrtarisht nën hetim nga prokuroria e Durrësit. Sipas AbcNews ajo akuzohet për përdorim dhe mbajtje...

Marsida Qatja rrëfen për kokainën: Bëra test droge, e kishin çunat...

Marsida Qatja ka treguar se nuk është përdoruese e lëndëve narkotike dhe se ajo është e konfirmuar nga Policia. “Na është bërë një test dhe...