Tag: modelja

VIDEO+18/Të shara mes vajzave në Tiranë, pamjet e radhës nga sherri...

Pas videos së parë, ku nuk dallohej qarte nese ishte protagoniste modelja Trejsi Sejdini, ka dale nje video tjeter ne te cilen pretendohet se...

Modelja Trejsi Sejdini flet për herë të parë pas problemeve me...

“Miss Universe Albania”, Trejsi Sejdini, e njohur si “gangsterja e Elbasanit”, ka folur për herë të parë lidhur me thashethemet se i dashuri i...

VIDEO/Hajduti i hyn në shtëpi, modelja ishte nudo kur u përball...

Modelja 29 vjeçare Danii Banks e njohur për format seksi dhe provokuese,  është gjendur së fundmi në një situatë të pazakontë. Ashtu si ishte nudo,...

“Të ndalojnë kot”, Kejvina Kthella reagon për herë të parë ndaj...

Kejvina Kthjella u përfol se kishte kontakte të shumta, telefonata e mesazhe me Redjan Rrajën, personin që u arrestua nsi një nga autorët e ...

FOTO/Shumë nuk do të guxonin, modelja shqiptare na prezanton maskën e...

Një veprim shokues i ndërmarrë nga një modele e njohur në vendin tonë ka shkaktuar shumë debate dhe shumica jane kthyer me reagime negative. Bëhet...

FOTO/E dashura e diktatorit të fundit në Europë bëhet deputete, akuza...

"Dashuria" e madhe e liderit historik të Bjellorusisë ka sjellë në front një deputete të re mes shumë polemikash. 22-vjeçarja Maria Valiseviç është e...

FOTO/Modelja e famshme e “Playboy” refuzon ofertën në politikë: Do të...

Maria Liman, modelja seksi, e konsideruar si një nga tifozet më tërheqëse të Kupës së Botës në vitin 2018, ka zbuluar se i kanë...

Atentati/Prokuroria i kthen telefonin Kejvinës, makina ende nën sekuestro

Burime nga Prokuroria konfirmojnë se Kejvina Kthella nuk perben me interes per hetimet ndaj Redjan Rrajës. Prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur...

VIDEO/Modelja shqiptare nuk njeh limite, poston pamjet duke bërë s*ks në...

Modelja seksi Florida Sala ka thyer "tabutë" duke pozuar e para lakuriq para aparatit fotografik dhe te njejtin guxim vazhdon ta tregojë dhe sot. Modelja...

FOTO/Kejvina Kthjella guxon për Halloween, një maskim i frikshëm por mjaft...

Kejvina Kthjella padyshim do të rrëmbente çmimin e parë për maskimim me te mirë për "Halloween". Mbrëmjen e djeshme gjatë performancës  në ‘Dance with...