FOTO/E zhveshur nudo mes metrosë, modelja e famshme guxon për një reklamë çante

Ndaje

E zhveshur komplet dhe nudo vetem per te reklamuar nje çantë. Kete e ka bere modelja e guximshme Naomi, e cila per hir se te vertetes, ruan forma te mrekullueshme dhe pse ka mbushur 50 vjeç.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka shkrepur fotot terheqese në metronë e New York. Supermodelja ka pozuar së fundmi nudo, ndërsa mbulon pjesë të trupit vetëm nga një çantë, e llojeve te ndryshme.

Campbell duket e mrekullueshme, ndërsa ka vërtetuar edhe një herë se e meriton epitetin “mbretëresha e pasarelave” nga stilistët e fotografët.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje