“Të ndalojnë kot”, Kejvina Kthella reagon për herë të parë ndaj policisë pas ngjarjeve të fundit

Ndaje

Kejvina Kthjella u përfol se kishte kontakte të shumta, telefonata e mesazhe me Redjan Rrajën, personin që u arrestua nsi një nga autorët e  atentatit ndaj prokurorit Ndoja.

Por, modelja Kejvina Kthella nuk e ka pranuar që ka lidhje me Redjan Rrajën, duke sulmuar dhe mediat se po shfrytezonin emrin e saj për klikime.

Së fundmi, ajo ka shprehur dje mllefin që ndjen ndaj efektivëve të policisë. E ftuar në emisionin “E diell”, modelja u është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarëve, ku njëra prej tyre ka qenë për policët.

Referuar përgjigjeve, modelja mesa duket i paska marrë inat efektivët blu pas arrestimit të të dashurit të saj Redjan Rrajës.

“Çfarë mendon kur shikon policët vërdallë?”– e pyet Ervin Kurti. “Çfarë mendoj unë kur shikoj policët….pff mendoj që bëjnë shumë xhiro vërdallë në Bllok. Të ndalojnë kot…,”- tha Kthella.

“Të kanë rënë në qafë policët domethënë?”, e pyeti sërish Kurti.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje