FOTO/Modelja e famshme e “Playboy” refuzon ofertën në politikë: Do të isha një shpërqendrim për njerëzit

Ndaje

Maria Liman, modelja seksi, e konsideruar si një nga tifozet më tërheqëse të Kupës së Botës në vitin 2018, ka zbuluar se i kanë ofruar detyrën e zëdhënëses së partisë politike ruse LDPR.

Nëse dikush tjetër do ta kishte pranuar, rasti i Liman nuk eshte i tille. Ajo e hodhi poshtë këtë ofertë pasi mendon se do të ishte shumë “shpërqendruese”.

25-vjeçarja fitoi shumë famë gjatë Kampionatit Botëror vitin e kaluar në Rusi, për shkak të veshjeve të saj krijuese dhe atdhetare. Pas disa paraqitjeve televizive fitoi mjaft vëmendje, përfshirë dhe nga partia opozitare ruse LDPR në qytetin e saj të lindjes, Rostov-on-Don.

“Jeta ime është plotësisht e kanalizuar në karrierën time të aktrimit, politika nuk ka qenë kurrë interesante për mua. Unë e kuptoj se si do të më shihnin njerëzit dhe nuk kam asnjë ide mbi fushën. Nuk dua të jem shpërqendrim për njerëzit”-  tha modelja e Playboy, citon RT.

Komediani Pavel Volya bëri shaka me partitë politike kur tha se po emërojnë modele të pakualifikuara në pozicionet të ndryshme të pushtetit, duke u përpjekur që me bukurinë e tyre të marrin sa më tepër vota, dhe ve vetë Liman u pajtua me këtë gjë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje