Lëvizje nga Presidenca, Meta njofton tjetër konferencë të jashtëzakonshme

Ndaje

Presidenti Ilir Meta do të dalë sot një tjetër konferencë të jashtëzakonshme për mediat. Lajmi është njoftuar nga zyra e shtypit pranë kreut të Shtetit.

Në njoftim thuhet se Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të zhvillojë sot në ora 18:30 një konferencë te jashtezakonshme per shtyp.

Konferenca e jashtëzakonshme vjen pas takimit që kreu i shtetit zhvilloi sot me Besnik Muçin, të cilit i kërkoi të rishqyrtojë qëndrimin e KPA-së.

Kujtojmë se Presidenti i ka shtuat se fundmi deklaratat e tij për referendum popullor, me e fundit sot, ku përmes një postimi në facebook, pas referendumit të vitit 1998 për Kushtetutën, Meta e cilëson atë të tradhtuar dhe apeloi për një të ri.

vijon..

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje