FOTO/Shumë nuk do të guxonin, modelja shqiptare na prezanton maskën e fytyrës me gjakun e menstruacioneve

Ndaje

Një veprim shokues i ndërmarrë nga një modele e njohur në vendin tonë ka shkaktuar shumë debate dhe shumica jane kthyer me reagime negative.

Bëhet fjalë për Niki Delijorgji e cila shfaqet ne rrjetet social me një selfie para pasqyrës, me fytyrën e lyer me gjak menstruacionesh.

Maskë fytyre miliona dollarëshe nga gjaku i vaginës së bukur”, shkruan ajo.

Më vonë, pasi nuk pushuan ndaj saj komentet e shumta, te cilat e kundershtonin dhe e shanin, ajo reagoi sërish.

O Zot nuk mendoja se story im do të ishte kaq kontraversal. Sa shumë mesazhe shokuese nga vajzat. Zonja, gjaky ynë ka kaq shumë vitamina dhe është një superushqim. Ju këshilloj të jeni më intime me trupin dhe sekrecionet tuaja.  Kjo do ta ndryshojë përfundimisht lidhjen tuaj me trupin”, shkruan Niki. Mesa duhet modelja e pëlqen shumë këtë maskë.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje