FOTO/Zbulohet çifti i ri, Kejvina kapet mat me futbollistin e njohur të Kombëtares

Ndaje

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të showbiz-it shqiptar. Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe çdo e re rreth modeles përbën interes për publikun.

Kejvina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video seksi dhe provokuese. Mbrëmjen e djeshme si duket Kejvina e ka kaluar në shoqëri mjaft të mirë dhe këtë na e tregoi vetë ajo në Instagram, ku shihet në një video së bashku me ish-banoren seksi të ‘Big Brother’, Françeska Jaçen.

Përgjigjen e kemi ne dhe paparazzi i intv.al na ka zbuluar se nuk ishin vetëm! Madje Kejvina u pa në shoqërinë edhe të futbollistit mjaft të famshëm të kombëtares, Bekim Balaj, i njohur ndryshe se futbollisti “Don Zhuan”. Kjo pasi është përfolur për disa marrëdhënie dashurie me disa nga vajzat e showbiz-it shqiptar si Elita Rudi, Ilda Bejleri apo edhe me Viola Spiron.

LONDON, ENGLAND – JULY 24: Rihanna attends the “Valerian And The City Of A Thousand Planets” European Premiere at Cineworld Leicester Square on July 24, 2017 in London, England. (Photo by Karwai Tang/WireImage)

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje