Kejvina josh me fotot sensuale, pozon me të brendshmet e brendit të njohur

Ndaje

Kejvina Kthella, dhe pse u largua nga televizioni, vazhdon të jetë në qender të vemendjes me postimet në rrjetet sociale.

Bukuroshja braktisi “show”-un duke u rikthyer fotomodelingut, ndonëse ende nuk e dime  cilat janë planet e saj në të ardhmen.

Modelja e bukur, e cila u bë e njohur për publikun e gjerë falë punës së saj si prezantuese televizive, këto ditë ka publikuar imazhe të tjera që vënë në pah hiret e saj.

Ajo së fundmi ka bërë të ditur se pozoi për brendin e njohur “Guess”, kurse imazhe nga fotosesioni i realizuar për këtë markë, ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje