Oriola dhe Kejvina postojnë fotot nga plazhi, dy modelet provokojnë me pozat s*ksi

Ndaje

Me të ardhur vera dhe vajzat e Showbizzit nuk kane vonuar duke ekspozuar linjat e tyre perfekte trupore me bikini qe ua nxjerrin me ne pah.

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka postuar disa foto në faqen e saj në rrjetin social Instagram.Ajo shihet në bikini derisa po i kalon pushimet verore.Trupi i saj ka marrë format perfekte.

View this post on Instagram

How many degrees is it by you?

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Dhe ish-velina e Xing me Ermalin eshte ndër femrat me atraktive, ndërsa kohët e fundit eshte akuzuar nga fansat se ka bërë ndërhyrje në gjoks dhe të pasme.  Kejvina duket shumë seksi, e veshur me bikini që ia tregojnë me se miri trupin.

https://www.instagram.com/p/BzBPr6jBnOm/

https://www.instagram.com/p/B0GTD3bF5cf/

https://www.instagram.com/p/BzIePPghavH/

https://www.instagram.com/p/B0OatUil8Uo/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje