Kejvina zbulon emrat: Më kanë shkruar njerëz me famë botërore por nuk merrem fare me ta

Ndaje

Kejvina Kthella në emisionin “Thumb On” ka treguar se e ngacmojnë edhe personazhe me famë botërore.

Ndër ta janë edhe J Balvin dhe Jason Derulo të cilët i kanë shkruar modeles në “Instagram”.

Aulona Musta: Ka qenë ndonjë personazh shqiptar apo i huaj i fiksuar pas teje? 

Kejvina KthellaMë kanë shkruar shumë të famshëm por nuk i jam përgjigjur. Me Malumën kam folur. E dua muzikën e tij, e kam takuar, më duket, si engjëll, jep shumë energji pozitive. Është treguar i sjellshëm. Më ka shkruar J Balvin, Jason Derulo. Jo se ua lë seen, po thjesht nuk merrem.

Kujtojme se Kejvina eshte kthyer ne personazh shumë të komentuar pas lajmeve se ajo kishte lidhje me Redjan Rrajën, i akuzuar per atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje