FOTO/ Kejvina tërbon fansat me recipetat transparente

Ndaje
Ajo u bë e njohur në mediat shqiptare falë një emisioni të përjavshëm në TVKlan.Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën e cila prej shumë pak kohësh është larguar nga Shqipëria për t’u rikthyer në Itali ku edhe jeton prej vitesh. Ish velina e emisionit“Xing me Ermalin” ka postuar një foto tejet provokuese. Në fotografinë e publikuar në Instagram nga Kejvina, modelja pozon vetëm në reçipeta dhe peshqir në kokë.Një detaj që nuk duhet humbur është tatuazhi nën gjoksin e saj.

Bukuroshja pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për pamjen e saj seksi.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje