Kejvina largohet përfundimisht nga “Xing-u”, Ermali: “Po të lëmë pa të hedhur në gjyq”

Ndaje

Mbrëmjen e djeshme, Kejvina Kthella konfirmoi lajmin e largimit nga “Xing me Ermalin”.

Kejvina tha se së shpejti do e shohim në një kanal të fuqishëm italian dhe kjo ishte arsyeja e largimit të saj. Ermali gjatë emisionit publikoi një video të momenteve më pikante të Kejvinës, ndërsa kjo e përloti velinën.

Ndërkaq, me humor Ermali i tha se po e lë të shkojë pa e hedhur në gjyq, për faktin se u largua në mes të sezonit.

‘Do na mungosh Kejvina, me gjithë bukurinë, dashurinë dhe karakterin tënd të fortë. Të duam kaq shumë saqë po të lëmë të shkosh pa të hedhur në gjyq. Na e trishtove zemrën por do do na gëzosh kur të të shohim në ekrane botërore’, tha Ermali.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje