Tag: elvana gjata

Elvana ‘e djeg’ me valle në dasmën e Jonidës dhe Besnikut

Para pak ditëve aktorët e njohur Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi i dhanë fund beqarisë. Ata bënë një dasmë madhështore e me shumë të ftuar. Në...

VIDEO/3 hite brenda disa javëve, Elvana Gjata sapo publikoi këngën e...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar projektin e saj të ri muzikor. Kënga e re është quajtur ‘A m’don’ dhe në videoklip...

Jo më Elvana Gjata! Protagoniste në filmin e ri me Ermalin...

Kjo verë i ka gjetur personazhet shqiptarë duke punuar për projekte të reja. Njëri prej tyre është Ermal Mamaqi që ka lajmëruar së fundmi...

FOTO/Elvana ka gati surprizën, komenti i Era Istrefit i “thotë” të...

Elvana Gjata është rikthyer fuqishëm ne tregun e muzikës që pas ngjarjeve vitin e kaluar ku u përfshi bashkë me Ervin Matën. Këngëtarja ka hedhur...

VIDEO/La të gjitha ngjarjet pas, Elvana po përgatitet për klipin e...

Këngëtarja Elvana Gjata do të vijë fuqishëm këtë verë, teksa na ka paralajmëruar për këngën e re të saj, një projekt i cili pritej...

Elvana Gjata uron Fiter Bajramin me një foto të grave të...

Një foto e postuar nga ana e Elvana Gjatës si duket ka irrituar fansat që nuk i përkasin besimit islam. Për të uruar Fiter...

VIDEO/Elvana dhe Ermali në Kanë, ajo që i ndodh moderatorit në...

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi morën pjesë në festivalin e Kanës, aty ku mbahet eventi më i rëndësishëm i kinematografisë në Europë. Protagonistët e “Dy...

Merr fund kriza e marrëdhënies së Elvana Gjatës me Ervin Matën,...

Ky 14 Shkurt nuk ishte “mjaltë” për protagonisten e filmit “Dy gisht mjaltë”, ku Elvana Gjata u dashurua dhe u martua me personazhin që...

VIDEO/Jo çdogjë shkon si duhet, publikohen prapaskenat e “Dy Gisht Mjaltë”

Në kinematë shqiptare është duke u dhënë ende filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin. Filmi deri tani eshte pelqyer shumë,...

Merr 20 mijë euro në koncert? Elvana Gjata flet për shifrën...

I ftuar në ‘Xing me Ermalin’ stilisti i njohur Valdrin Sahiti gjatë intervistës foli dhe për mikeshën e tij të ngushtë Elvana Gjatën. Valdrini zbuloi  se...