Tag: elvana gjata

Vrasja në Tiranë, këngëtarja ‘molla e sherrit’, zbulohet shkaku i vërtetë...

Detaje të reja mësohen nga momenti në moment lidhur me ngjarjen kriminale të ndodhur në zemër të Tiranës, në zonën e ish-bllokut. Burimet thonë se...

Plas grushti në koncertin e Elvana Gjatës, publikohet video kur rojet...

Përveç këngëve, klipeve apo bashkëpunimeve të sjella deri tani, Elvana  ka edhe një axhende të tejmbushur me koncerte në qytet të ndryshme të Shqipërisë. E...

FOTO/Më në fund, Elvana Gjata zbulon padashur të dashurin e saj

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata po shijon jetën luksoze gjatë kësaj periudhe. Ajo ka treguar se udhëton me makina të shtrenjta dhe me avion privat...

FOTO/Elvana Gjata, e veshur me të kuqe dhe shumë ‘hot’, përgatitet...

Këngëtarja Elvana Gjata është bërë mjaft aktive në rrjete sociale. Pas publikimit të kënges së saj të fundit “Ku vajti” ajo ka sjellë një foto...

VIDEO/Ermal Mamaqi tallet keq me videoklipin e ri të Elvana Gjatës

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj më të re ‘Ku vajti’, e cila flet për një dashuri të humbur shoqëruar me një...

VIDEO/ Elvana Gjata publikon bashkëpunimin me reperin e famshëm

Elvana Gjata prej disa kohësh ka paralajmëruar se do të sjellë një bashkëpunim me reperin e famshëm Ty Dolla dhe dita erdhi. "Off guard" titullohet...

Elvana ndjek rrugën e suksesit, nuk i interesojnë mendimet e askujt

Elvana Gjata sapo ka publikuar bashkëpunimin me produçentin e njohur ndërkombëtar. Menjëherë sapo kënga është publikuar në youtube këngëtarja ka bllokuar komentet. Askush nuk mund të...